Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

ajurvédská kosmetika, ajurvédské masáže, wellness

Kovovýroba s nerezí - Slavomír Čech, www.cs-nerez.mypage.cz, 723 631 133
Leonardo - Centrum zdraví a osobního rozvoje, Brno Bosonohy, www.centrum-leonardo.cz
Ajurvédská kosmetika Aryanveda
www.aryanveda.cz

Wellness-Spa kosmetické kúry s drahými kovy

Proč drahé kovy v kosmetice

Krása a péče o krásu přesahuje čas. Historické záznamy nám vypravují o kosmetických ingrediencích používaných v dávných dobách. Drahé kovy, drahokamy a polodrahokamy byly pomocníky krásy. Na základě ajurvédy jsou drahé kameny použity do pleťových krémů, hydratačních mlék a masek. Tyto cenné receptury pomáhají pleti uchovávat vlhkost, odstraňovat toxiny, čistit a zpevňovat pleť. Jinými slovy tyto produkty jsou jako elixíry mládí.
V ajurvédě jsou léčivé přípravky vyráběny z oxidovaných drahokamů nazývaných „bhasmas“ nebo z tinktur. Proces výroby „bhasma“ má drahokamy očistit. „Bhasmas“ jsou považovány za nejvíce účinný z působ užívání drahých kamenů, protože takto vstupují hluboko do buňky a jeho účinky jsou nejsilnější. Výzkum odhalil, že rozličné vlastnosti drahokamů ovlivňují svou energií procesy revitalizace a omlazování kůže.
Značka Aryanveda používá nejnovější technologie ve výrobě krémů – tzv.
nanotechnoligii. Částice jsou zmenšeny na tisícinu velikosti normální buňky a tím se lépe vstřebávají do pleti a zvyšují účinnost aktivních složek.
Drahé kovy v těchto luxusních kúrách jsou zpracovány nanotechnologií - tedy jsou nejúčinnější.

KÚRA S 24-TI KARÁTOVÝM ZLATEM cena: 990,-

Používání zlata pro léčivé účely zkrášlování je známo od dávnověku. Již v Egyptě královna Kleopatra požívala zlato jako nástrj pro udržení mladistvé pleti a údajně spala ve zlaté masce každou noc. Zlato má antibakteriální účinky, pomáhá oživovat a omlazovat pleť. Zlato podporuje také lymfatickou drenáž a krevní cirkulaci, což napomáhá odstraňování toxinů a pročišťování pleti. Všechny tyto procesy zlepšují normální funkce kůže, zvláště pak obnovu mladých buněk.
Tato jedinečná směs esenciálních olejů, bylinných výtažků a zlatých částic zachovává nejvyšší krásu.
Včetně ajurvédské kosmetické masáže, regeneračního zábalu rukou s masáží.
050.JPG
022.JPG

DIAMANTOVÁ KÚRA cena: 990,-

Diamanty jsou nejvíce ceněnými kameny. Traduje se, že diamant dodává „pránu“ neboli životní sílu, posiluje dlouhověkost. V péči o pleť je diamant užíván pro své silné protistárnoucí účinky, pročišťuje pleť, posiluje strukturu a pomáhá oddálit známky stárnutí. Opravuje a zklidňuje poškozené buňky a poskytuje energii kožním buňkám. Zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Revitalizuje pleť ve všech jejích vrstvách.
Včetně ajurvédské kosmetické masáže, regeneračního zábalu rukou s masáží.
041.JPG
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one