Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

ajurvédská kosmetika, ajurvédské masáže, wellness

Kovovýroba s nerezí - Slavomír Čech, www.cs-nerez.mypage.cz, 723 631 133
Leonardo - Centrum zdraví a osobního rozvoje, Brno Bosonohy, www.centrum-leonardo.cz
Ajurvédská kosmetika Aryanveda
www.aryanveda.cz

Aromaterapeutická

Uvolňuje tělo i mysl, vysoce účinné silicové oleje pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se také inhalují, podporuje imunitní systém a psychiku.

Relaxační

Působí na nervové zakončení v kůži, zároveň dochází k odstraňování povrchních zrohovatělých buněk, zpevňování pokožky, k promašťování a samočištění pórů. Povzbuzuje látkovou výměnu a prokrvuje, uvolňuje napětí, odstraňuje problémy spojené se stresem, uklidňuje.

Rekondiční

Hlubší masáž, pomocí hmatů lze rozrušit zatvrdliny, srůsty, eventuálně jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachových pochvách. Blahodárně působí na unavené a namožené svalstvo.

Lymfatická - zdravotní

Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.

Lymfatická - anticelulitní

Hlavní příčinou celulity - pomerančové kůže, je zanášení těla odpadními látkami a toxiny v důsledku nedostatečné funkce lymfatického systému, který odvádí škodliviny z tkání. Příčinou bývá nedostatek pohybu a špatná životospráva, tím se lymfatický tok zpomalí. Lymfatický systém nemá svoji pupmpu, aktivuje se tělesným pohybem.

Lymfatickou masáží můžeme pomerančovou kůži zredukovat, případně ji zcela odstranit. Závisí to na stupni poškození. Speciálními hmaty rozvolníme zapouzdřené tukové buňky a následně je odvedeme do lymfatického systému a poté z těla ven. Je zapotřebí upravit pitný režim, životosprávu, stravu a hlavně dostatek pohybu k aktivaci lymfatického systému. Výborným doplněkem léčby ORIENTÁLNÍ ANTICELULITNÍ KÚRA - v prodeji v salonu.
Po lymfatické masáži je třeba pít dostatek tekutin.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one